ANTALYA'da kargılık alanda çıkan yangını itfaiye ekipleri büyümeden söndürdü. Yangının çıktığı bölgenin yakınındaki iş yerinde çalışanlar da itfaiye ekiplerine destek verdi.

Başkan Böcek, Kumluca SKM'yi Açtı Başkan Böcek, Kumluca SKM'yi Açtı

Yangın, saat 14.00 sıralarında Güzeloba Mahallesi'nde bulunan kargılık alanda meydana geldi. Alandan duman yükseldiğini gören yakındaki bir işletmede bulunanlar durumu hemen itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbarla yangın yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede yangın yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale etmeye başladı. Yangına yakın iş yerindeki çalışanlar da yangını söndürmek için itfaiye ekiplerine yardım ederken, yaklaşık 30 dakikalık çalışma sonunda alevler kontrol altına alındı. Zaman zaman alevlerin boyu 5 metreye yükselirken, gökyüzünü ise duman kapladı. Yangın itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle söndürüldü. Kargılık alanın daha önce de yangını belirtildi. (DHA)

Kargilik Yanginini Itfaiye Buyumeden Sondurdu 3171 Dhaphoto1Kargilik Yanginini Itfaiye Buyumeden Sondurdu 3171 Dhaphoto2

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN