KEPEZ Belediyesi ve AÇEV işbirliğiyle Babalar Günü'ne özel 'İlk İş Babalık' sloganıyla etkinlik düzenlendi. Dokuma Park'ta gün boyu süren etkinliklerde babalar ve çocuklar tatlı rekabetler yaşarken, anneler de bu keyifli anları izledi.

Kepez Belediyesi, Babalar Günü'nde özel bir etkinliğe imza attı. AÇEV işbirliğinde, Antalya İlgili Babalar Platformu'nun katkılarıyla 'İlk İş Babalık' sloganıyla düzenlenen etkinlik yoğun ilgi gördü. Dokuma Park'ta gün boyu süren etkinlikler kapsamında düzenlenen atölyede babalar çocuklarıyla tişört boyadı, müzik eşliğinde dans etti, birbirinden farklı oyunlarla neşeli rekabetler yaşadı. Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın da babalarla çocukların mutluluğuna ortak oldu. Etkinliğin Kepez Belediyesi ve AÇEV işbirliğinde 'İlk İş Babalık' sloganı ile düzenlendiğini belirten Başkan Yardımcısı Yalçın, babaların çocuklarıyla eğlenceli bir gün geçirmelerini, bir gün de olsa annelerin yükünü azalmak istediklerini söyledi.

Babalar ve çocukların gün boyu tatlı rekabetler yaşadığı, annelerin de keyifle izlediği etkinlik, müzik ziyafeti ile daha da renklendi. (DHA)

Milli Birlik Sergisi Açıldı Milli Birlik Sergisi Açıldı

Kepez'den Babalara Özel Etkinlik (2)Kepez'den Babalara Özel Etkinlik (3)Kepez'den Babalara Özel Etkinlik (6)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN