YURTİÇİ ve yurtdışında markalaşmış beş yıldız ve üstü otellerin tasarım ve imalat işlerini yapmasıyla tanınan mimar Galip Hakan Külahçı, yağlı boya, sulu boya ve karışık teknikle yaptığı resimlerinin sergisini açtı.

Doğa Harikası Tazı Kanyonu'nun Kullanım Hakkı 2 Yıllığına Manavgat Belediyesi'nde Doğa Harikası Tazı Kanyonu'nun Kullanım Hakkı 2 Yıllığına Manavgat Belediyesi'nde

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık bölümünde 21 yıldır tasarım dersi veren, Antalya İç Mimarlar Odası kurucu başkanı olan ve bu görevini 3 dönem sürdüren Galip Hakan Külahçı, 2012 yılında Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nden (ANSİAD) yılın en başarılı iş insanı dülünü almıştı.

Resim yapma yeteneği olduğunu söyleyen Külahçı, "Resim yapmaya yeteneğim var, elim yatkın. Tüm bu işlerimden arta kalan zamanlarında bu yeteneğimi kullanarak resim yaptım. Yağlı boya, sulu boya ve karışık teknik olarak yaptığım bu resimleri de artık sergilemeye karar verdim. Umarım ziyaretçiler, sanatseverler resimleri beğenirler" dedi.

Külahçı, resim çalışmalarını Plus Gallery'de 15 Haziran'a kadar saat 11.00-17.00 arasında sanatseverlerin ziyaretine açtı. (DHA)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN