KEMER Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu öğrencileri, açık havada düzenlenen yoga ve meditasyon etkinliğinde stres attı.

Ahmet Erkal Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen etkinlikte doğanın ve güneşin enerjisiyle açık havada yoga ve meditasyon yapan öğrenciler, sınav öncesi zihinsel ve bedensel olarak hazırlık yapma ve sınav stresini atma fırsatı buldu. Kemer Belediyesi beden eğitimi ve spor eğitmeni Sultan Ünal eşliğinde yoga yapan öğrenciler daha sonra diyetisyen Karya Cangır'dan sağlıklı beslenme ve sınav öncesi yenmesi gereken veya yenilmemesi gereken yiyeceklerle ilgili bilgiler aldı. Nefes ve meditasyon terapisti Aysel Dinçer ise öğrencilere nefes egzersizi yaptırdı.

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu Müdürü Suat Göv, öğrencilere verdiği desteklerden dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'na teşekkür ettiğini belirterek, düzenlenen etkinlikte öğrencilerin sınav stresinden uzaklaşarak rahatladıklarını ve sınava daha motive şekilde gireceklerini gözlemlediklerini söyledi. (DHA)

CHP Bayramlaştı CHP Bayramlaştı

Öğrenciler (2)-1Öğrenciler (3)-1

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN