RİXOS Sungate Otel, çocuklara ve ailelere unutulmaz anlar yaşatmak için yepyeni bir etkinlik olan 'Rixy Fairytale Fest' düzenledi. Organizasyonda çocuklar peri masallarının büyülü dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarken, ailelere de eşsiz bir deneyim sundu.

Kumbul: “Sizlere Işık Tutacak” Kumbul: “Sizlere Işık Tutacak”

Çocuklara, Rixy Fairytale Fest ile masal diyarına dönüşen otelin ana merkezinde dev masal kahramanları ve perilerle dolu bir eğlence dünyası sunuldu. Çocuklar, yaratıcı atölyelerde kendi peri kahramanlarını ortaya çıkardı. Karikatür çizimi, seramik işleri, ahşap tasarım ve ebru sanatı gibi farklı sanat dallarını keşfetti. Çocuk diskosu ve çocuk dance fest ile minik dansçılar ailelerine keyifli anlar yaşattı. Minikler, hafta boyunca çektikleri filmleri kısa film festivalinde gösterime sunarak yeteneklerini sergiledi.

Otelde Çocuklara Özel Etkinlik (3)

SİHİRLİ GÖSTERİLER VE UNUTULMAZ ANILAR

Profesyonel illüzyonistler, sihirbazlar, pandomim sanatçıları ve tahta bacaklı uzun adam gösterileriyle dolu etkinlik boyunca çocuklar, şaşkınlık ve sevinç içinde zaman geçirerek interaktif aktivitelerle anılarını ölümsüzleştirdi. Patlamış mısır, çikolata şelalesi ve kurabiye standlarında ise tatlı anlar yaşadılar.

Aileler ise çocuklarının keyifli anlarına tanıklık etti. (DHA)

Otelde Çocuklara Özel Etkinlik (2)Otelde Çocuklara Özel Etkinlik (5)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN