ANTALYA'daki 07 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü'nün üyesi özel bireyler iftar yemeğinde buluştu. İftarın sürpriz konukları ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın sporcuları oldu.

O7 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü'nde gerçekleşen iftar yemeğine özel bireylerin, anne-baba ve kardeşlerinin ilgisi yoğun oldu. İftarda konuklara bireylerin annelerinin el birliği ile hazırladığı yiyecek ve içecekler ikram edildi. İftar yemeği sonrası çay-kahve ikramı yapıldı.

Antalya’da Kaza: 8 Yaralı Antalya’da Kaza: 8 Yaralı

07 Engel Tanımayanlar Spor Kulübü Başkanı Hilal Gönenç, bireylere verilen özel eğitimleri, sanatsal faaliyetleri anlattı. Gönenç, "Bireylerimizin her biri sanat aşığıd. Zoru başaran yeteneklere sahipler. Çamlıbel Halk Eğitimi Merkezi işbirliğinde birçok dalda açtığımız sanat kurslarımıza katılıyorlar, rengârenk eserler üretiyorlar. Sanat çalışmalarına, bireylerimize refakat eden anneleri, kardeşleri de katılıyor. Her ürettikleri eser yaşama sevinçlerini artırıyor" diye konuştu.

Hilal Gönenç, iftar davetine katılan Antalya Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Hakan Sun, kaptan  Özgür Can ile sporculara, "Bizleri yalnız bırakmadınız, bireylerimizle tanışıp kaynaştınız" diyerek teşekkür etti. DHA

O Z E L B I R E Y L E R I F T A R D A B U L U S T U 36030

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN