Doğa Harikası Tazı Kanyonu'nun Kullanım Hakkı 2 Yıllığına Manavgat Belediyesi'nde Doğa Harikası Tazı Kanyonu'nun Kullanım Hakkı 2 Yıllığına Manavgat Belediyesi'nde

23. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nin şehir etkinlikleri devam ediyor. Sırada 9 ve 10 Aralık'taki gösterileriyle 'piyano sihirbazları' Il Grande Piano var. Yere kurulan ve ayakla çalınan dev klavyeleri ile geçen yılki festivale renk katan Il Grade Piano, 9 Aralık'ta Saat Kulesi'nde, 10 Aralık'ta Alanya Kızılkule'de müzikseverle buluşacak.

Bu yıl 9-22 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek 23. Antalya Uluslararası Piyano Festivali'nin şehir etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta sonu Aurelien Froissart'ın halkla iç içe gerçekleştirdiği etkinliklerle tüm Antalya'ya yayılan notalar, bu hafta sonu da dünyada 'piyano sihirbazları' olarak alınan Il Grande Piano'nun gösterileriyle Antalya'ya renk katacak.

 

SAAT KULESİ VE KIZILKULE'DE

Yere kurulan, ayakla çalınan ve tuşları 1 metre uzunluğunda olan dev klavyeleriyle gerçekleştirdikleri gösterileriyle milyonlarca müziksevere ulaşan Il Grande Piano, hafta sonu Antalya'daki hayranlarıyla buluşacak. 9 Aralık Cumartesi günü Saat Kulesi'nde, 10 Aralık Pazar günü ise Alanya Kızılkule'de saat 13.00 ve 15.00'te performanslarını sergileyecek olan grup, gösterilerini yine halkla iç içe gerçekleştirecek.

Sosyal medyada gösterileri 600 milyondan fazla görüntülemeye ulaşarak rekorlar kuran grup, bugüne dek 20'ye yakın ülkede performans sergiledi ve milyonlarca müziksevere ulaştı. Geçen yılki festivalde de Antalya'da muhteşem etkinliklere imza atan Il Grande Piano'nun aynı anda birkaç kişinin çalabildiği ve koreografilerle renklenen performanslarına izleyiciler de eşlik edebiliyor. DHA

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN