Türkiye Voleybol 2. Ligi Play-Off müsabakalarında şampiyon olarak Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligine yükselen Serik Belediyespor Voleybol takımı için organize edilen kutlama programında piste çıkan sporcular gönüllerince eğlendi.

1 800X533-2

Çınaraltı Meydanında düzenlenen kutlama programına Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, Serik Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Şahin, BBP Serik İlçe Başkanı Ramazan Durur, Serik Belediyespor Voleybol Takımı sporcular, Belediye Çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Antalya Dünya Şampiyonası İçin Alarmda Antalya Dünya Şampiyonası İçin Alarmda

7 800X536

Şampiyonluk kupasını takım kaptanı Burak Kılıç’ın elinden teslim alan Belediye Başkanı Enver Aputkan yaptığı konuşmasında şöyle dedi; “2. Ligde mücadele eden takımımız elde etmiş olduğu şampiyonluk sayesinde 1. Lige yükselme başarısı gösterdiler ve bugün bunu kutlamak için bir araya geldik. Fazla değil iki yıl önce kurulan voleybol takımı önce bölgesel ligde mücadele etti grubunda şampiyon oldu,  Isparta ilinde düzenlenen Play-Off müsabakalarında elde etmiş olduğu başarıyla Türkiye Voleybol 2. Ligine yükselmeyi başardı. Yükselmiş olduğu 2. Ligde daha ilk senemiz olmasına rağmen çok iyi mücadele ortaya koyarak kendi grubunda şampiyon olmayı başardı. Osmaniye ve Karaman ilinde düzenlenen play-off müsabakalarında da üst üste aldığı galibiyetlerle namağlup bir şekilde şampiyon olup bizlere birinci lige yükselme mutluluğunu yaşattılar. İnşallah önümüzdeki yıl birinci ligde takımımızın yanında olacağız. Kulüp başkanımızı, Teknik ekibimizi ve sporcu kardeşlerimizi yürekten kutluyor hepsini alınlarından öpüyorum”

Haber: Osman Türkçe

3 800X536

Editör: OSMAN TÜRK