18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Satranç Turnuvası düzenlendi.

Bariyere Çarpıp 17 Metreden Düşen Otomobilde Burunları Bile Kanamadı Bariyere Çarpıp 17 Metreden Düşen Otomobilde Burunları Bile Kanamadı

Serik Kaymakamlığı’nın 18 Mart Çanakkale Zaferi 109. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü programı kapsamında; Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Satranç Turnuvası düzenlendi.

18 Mart 2024 pazartesi günü Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Serik Millet Bahçesi Salonunda organize edilen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Yıldirım Satranç Turnuvası 3 kategoride 40 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Çanakkale (5)

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Satranç Turnuvası 5 tür sürdü. 5 tur sonucunda dereceye giren sporcular için ödül töreni gerçekleştirildi.

Ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüllerini; Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, Satranç İlçe Temsilcilisi Serkan Çakır ile hakemler Mehmet Oral ve Yasin Zengin verdiler.

Ödül töreninde konuşma yapan Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen şunları söyledi; "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle düzenlediğimiz Satranç Turnuvasında emeği geçen başta Satranç İlçe Temsilcilisi Serkan Çakır olmak üzere, hakemlerimize ve salonu tahsis eden Serik Belediyesi 'ne teşekkür ederim. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Günü Satranç Turnuvasına katılan ve dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ederim. Bu vesileyle 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümünü kutluyor ve başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale Şehitlerimiz ile birlikte tüm şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum."

Haber: Osman Türkçe

Çanakkale (6)Çanakkale (4)Çanakkale (3)Çanakkale (2)Çanakkale (1)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN