KONYAALTI Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki sokak hayvanlarına öğrenci eli değdi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında harekete geçen öğrenciler, barınakta bulunan yavrulu anne kulübelerinin bakım, onarım ve boyama işlemini gerçekleştirdi. 

S O K A K H A Y V A N L A R I N A O G R E N C I E L I D E G D I 147283

Özel bir kolejde okuyan öğrenciler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunan yavrulu anne kulübelerinin bakım, onarımı ve boyama işlemini gerçekleştirdi. Okulun Yardımlaşma ve Sosyal Sorumluluk Kulübü Sorumlusu Suat Ataseven, “Okulumuzda ve diğer kampüslerde yapmış olduğumuz temiz okulum temiz sınıfım etkinliklerimiz var. Burada birinci olan sınıflarımızı Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi'ne getirdik. Burada sokak hayvanlarının kaldığı kulübelerimizi boyamaktayız. Bu etkinliği sürekli yapmaya devam edeceğiz" dedi.

HEM EĞLENDİLER HEM BOYADILAR

Öğrencilerden Tuna Yeşilmez, “Bugün Konyaaltı Belediyesi hayvan barınaklarında bulunan sahipsiz hayvanların kulübelerini boyuyoruz. Öğretmenlerimize ve Konyaaltı Belediyesi'ne teşekkür ederiz" dedi. Sudenaz Aydınlı da “Bizler sahipsiz hayvanların kulübelerini boyamak için buraya geldik. Onların daha güzel bir ortamda barınmalarına yardımcı olmak istiyoruz" dedi. DHA

Krallar Gibi Karşılandılar... Krallar Gibi Karşılandılar...

S O K A K H A Y V A N L A R I N A O G R E N C I E L I D E G D I 14728

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN