Bahçeşehir’de Toplumsal Farkındalık Etkinliği Bahçeşehir’de Toplumsal Farkındalık Etkinliği

MHP Başkanı Üstünmet; “Vatandaşlarımızın her zaman yanlarındayız. Belediye çalışmalarında, doğru olanları desteklemeye, yanlış olanların yanlış olduğunu söylemeye devam edeceğiz.”

Mhp (4)

Serik’te görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet gündeme dair açıklamalar yaptı. Toplantıya MHP ilçe yöneticileri ve MHP’li meclis üyeleri de katıldı. Toplantıda Başkan Üstünmet ile birlikte; Belediye Meclis Üyeleri, Av. M. Cüneyt Güzel, Hüseyin Yılmaz, Süleyman Ertürk, Mustafa Alkan, İbrahim Şahin, MHP Serik Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Güzel, İlçe Muhasibi Özcan Özen hazır bulundular.

Üstünmet, “Vatandaşlarımızın Takdiri Ve Tercihine Saygı Duyuyoruz.”

MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet açıklamalarında şunları söyledi; “Yerel seçimlerin ardından sizlerle bir araya gelerek planlamalarımız doğrultusunda bundan sonraki çalışmalarımız hakkında vatandaşlarımızı ve kamuoyunu bilgilendirmek istedik.

Öncelikle hepinize bizlere zaman ayırıp katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerine Cumhur İttifakı olarak katıldık. Vatandaşlarımızın takdiri ve tercihine saygı duyuyoruz. Seçilen belediye Başkanını meclis üyelerini, mahalle muhtarlarını tebrik ediyoruz, hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Komisyonların ve kurulların çalışmaları sonucu Serik, Cumhur İttifakı'nda AK Parti'ye verildi. AK Partili Belediye Başkan Adayının Milliyetçi Hareket Partisi olarak arkasında durduk. MHP olarak Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti listelerinden meclise girdik.”

“Mecliste Grubumuzu Oluşturduk”

“Cumhur İttifakı'nda 5’i MHP, 5’i AK Parti'den olmak üzere 10 meclis üyesi var. İlk belediye meclis toplantısında biz 5 arkadaşımızla grubumuzu oluşturduk ve meclis çalışmalarımıza başladık.

Şimdi her ne kadar 4 yıl seçim olmayacak olmasına rağmen yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın iyi gününde, kötü gününde yanlarında olmaya, dertleriyle, dertlenmeye, sevinçleriyle sevinmeye devam edeceğiz.”

Mhp (1)-1

“Köprü Vazifesi Olmaya Devam Edeceğiz”

“Onların istek ve taleplerini Genel Merkezimize, İl Başkanlığımıza, Antalya milletvekillerimize iletme noktasında köprü vazifesi olmaya devam edeceğiz. Ben Milliyetçi Hareket Partisi'nde göreve geldiğimden bu tarafa genelde ulusal siyaset değil yerel siyasete ağırlık veriyorum.

Çünkü Genel Başkanımız Genel Merkezimiz, ulusal siyasette çok aktif olarak açıklamalarını ve çalışmalarını yapıyorlar. En son, hatırlayacağınız gibi Salı günkü grup toplantısında Genel Başkanımız Çiftçiler Günü münasebetiyle çiftçilerin kullandığı mazottan ÖTV ve KDV’nin kaldırılması girdilerinin biraz azaltılması, üreticiyle, perakende satıcısının arasındaki fiyat farkının azaltılması, ve yine seçimden önce emeklilerin maaşlarının iyileştirilmesi noktasında açıklamalar yaptı.”

Mhp (2)

“Yarın Seçim Olacakmış Gibi Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”

“Bunu da yine sizin aracılığınızla tekrar kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Biz bundan sonraki süreçte inşallah yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Tekrar söylüyorum mahalle muhtarlarımıza, meclis üyelerimize, belediye başkanına, bundan sonraki süreçte başarılar diliyoruz. Biz önümüzdeki günlerde belediye hizmetlerini belediye çalışmalarını, meclis üyelerimiz aracılığıyla yakından takip edeceğiz. Doğru olanları desteklemeye, yanlış olanların yanlış olduğunu söylemeye devam edeceğiz.”

Haber: Osman Türkçe

Mhp (1)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN