SADO Genel Müdürü Altar Yıldırır; “Yılsonuna doğru imalat için Serik’te büyük bir fabrika açma planımız var. Fabrikada işimizi geliştirerek ürün çeşitliğini artırmak anlamında unlu mamullerde fırın konseptini de hayata geçirmeyi düşünüyoruz.”

Serik Otogarı karşısı Belek yolunda baklava, pasta, dondurma, börek ve unlu mamuller olmak üzere yaklaşık 300 kalem ürün ile hizmetlerini sürdüren SADO Royal, yepyeni kahvaltı konsepti ve 20 çeşit kahvaltılık ürünle misafirlerini nezih bir ortamda ağırlamaya başladı. SADO Royal aynı zamanda toplantı gruplarına da hizmet vermeye başladı.

Kullandıkları malzemelerde kaliteden ödün vermeyen SADO Royal, misafir memnuniyetini ön planda tutarken, halka daha iyi, hak ettiği ve özlediği hizmeti veriyor.

“Halkımıza Özlediği Hizmeti Veriyoruz”

SADO Genel Müdürü Altar Yıldırır, yeni konsepti ve yatırımları ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Serik ve Manavgat bölgesinde 5 şubemiz var. Bunlar, Serik, Kadriye, Belek, Boğazkent, Manavgat şubeleri. Bu şubelerimizde toplam 80 çalışanımız mevcut. Yaklaşık 25 yıldır sektörün içerisindeyim. En son Serik’te SADO Royal şubemizi açtık. Burada misafirlerimize kahvaltı, normal baklava, böreğin dışında diğer ürünlerimizle de ön plana çıkmaya çalışıyoruz. Baklava ve pastadan sonra artık biraz daha modernleşme ile halkımıza daha iyi, hak ettiği ve özlediği hizmeti veriyoruz.

Kurucumuz Saadettin Yalçın 2010 yılında ilk kez Belek'teki baklava iş yeriyle halka hizmet vermeye başlamış. Daha sonra 2014 yılında kardeşi Veysel Yalçın kendisi yurt dışında eğitim almış onunla beraber yol yürümeye başlamışlar. Kadriye ve Serik şubelerini açtılar. Daha sonra kurucumuz Sadettin Yalçın'ı yaklaşık 1.5 yıl önce rahmetli oldu. Ondan sonra Veysel Bey bu 3 şubeden sonra Manavgat ve Serik otogar şubemizi açarak devam ediyoruz.

“Serik’te Büyük Bir Fabrika Açma Planımız Var”

“İlerleyen hedeflerimizde ilk olarak Alanya'da şube açma planımız var. Daha sonra ise 5 yıl içerisinde SADO markasını Antalya'nın tüm ilçelerine yaymayı düşünüyoruz.  İleriki dönemlerde Burdur ve Isparta ile bölgede büyüyüp daha sonrasında Türkiye'de bir marka haline gelmek istiyoruz.

İlk aşamada bu yılsonuna doğru imalat için Serik’te büyük bir fabrika açma planımız var. Fabrikada işimizi geliştirerek ürün çeşitliğini artırmak anlamında unlu mamullerde fırın konseptini de hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Ekmek çeşitlerini arttırmayı düşünüyoruz.”

“Bizim İçin Misafir Memnuniyeti Ön Plandadır”

“Hiçbir zaman kaliteden ödün verilmedik. Ürünlerimizde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Baklavada ürünlerinde 15 çeşit baklava yapıyoruz. Pastacılık ürünlerinde de yaklaşık 80 ayrı ürünümüz var. Kuru pasta çeşitleri, yaş pasta, sütlü, tatlı, mayalı gruplarımız var. Yaklaşık 300 kaleme yakın ürünümüz var. Bunların yüzde 90’ını biz kendimiz üretiyoruz. Sadece çikolata ve dondurma imalatını dışarıdaki firmalardan alıyoruz. Bizim için misafir memnuniyeti ön plandadır.

“Yeni Kahvaltı Konseptimiz İle Hizmetinizdeyiz”

“Yeni olarak kahvaltı konsepti başlattık. İlerleyen süreçlerde Dünya mutfağı ile hizmet vermeyi düşünüyoruz. Ama öncelikle kahvaltıya başladık. Kahvaltı tabağında yaklaşık 20 çeşit kahvaltılığımız var. Grup toplantıları ve kahvaltıları için salonumuz mevcut. Misafirlerimizin hizmetimizden memnun kalacaklarına eminiz. Güler yüzlü ve profesyonel kadromuzla halkımıza hizmet veriyoruz. Sizleri işletmemize bekliyoruz.”

“Kurucumuzun Hedeflediği Bütün Projeleri Sado Olarak Tamamlayacağız”

“Serik Sado Royal şubemizi 1.5 yıl önce aramızdan ayrılan kurucumuz rahmetli Saadettin Yalçın’ın böyle bir arzusu ve isteği vardı. Kendisine Veysel bey söz vermiş. Yaşarken konuştukları bütün projeleri Sado olarak tamamlayacağız. Kendisi "Serik'e güzel bir mekan yakışır, buraya açalım" demişti. Bu işletmeyi işaret etmişti ve maalesef bu konuşmadan 2 ay sonra vefat etti. Şu anki SADO Royal da ona verilen sözün yerine getirilmesidir.”

Haber: Osman Türkçe

Krallar Gibi Karşılandılar... Krallar Gibi Karşılandılar...

Sado (2)

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN