ANTALYA Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (ANSİAD), olağan kongresinde tek liste ile seçime gidildi. İki dönemdir başkanlık yapan Akın Akıncı görevini devrederken yeni yönetim belli oldu.

Akra Hotel'de yapılan ANSİAD'ın olağan kongresine tek liste ile gidildi. Yeni Yönetim Kurulu Ercan Özbek, İlhan Karakaya, Burar Gönen, İsmail Volkan, Mesut Özderin, Tayfur Ardıç, Gülden Alp Musa Taşkın ve Mehmet Cantürk'ten oluştu. İki dönemdir başkanlık yapan Akın Akıncı görevini devrederken, yeni yönetim kendi arasında başkanı belirleyecek. Yeni dönem başkanlığına, Akıncı'nın başkan yardımcılığı görevindeki Ercan Özbek'in getirilmesi bekleniyor.

Emine Erdoğan: Dünya Liderleri Hangi Gerekçeyle Sessiz Kalabiliyor Emine Erdoğan: Dünya Liderleri Hangi Gerekçeyle Sessiz Kalabiliyor

Denetleme Kurulu ise Savaş Titiz, Nail Karataş ve Barış Yaşa seçildi. ANSİAD'ın haysiyet divanı asi üyeleri ise ANSİAD'ın eski başkanları Hilmi Ünsal, Mehmet Hacıarifoğlu, H.Ergin Civan, Ali Eroğlu, Abdullah Erdoğan ve Akın Akıncı'dan oluştu. (DHA)

 

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN