BBP Serik Belediye Başkan Adayı Enver Aputkan, vatandaşların ve basın mensuplarının katıldığı toplantı ile projelerini açıkladı.

Bağımsız Adayın 'Oylarım Eksik Sayıldı' İtirazı Reddedildi Bağımsız Adayın 'Oylarım Eksik Sayıldı' İtirazı Reddedildi

Enver (11)-1

Büyük Birlik Partisi (BBP) Serik Belediye Başkan Adayı Enver Aputkan 2024-2029 yılları arasında hayata geçirmeyi planlandığı projelerini düzenlediği bir basın toplantısı ve vatandaş buluşması ile Serik halkına tanıttı.

Tosunoğlu Düğün Salonu’nda düzenlenen proje tanıtım programına Büyük Birlik Partisi MYK Kurul Üyesi Şuayip Bozkurt,  BBP Antalya İl Başkanı Mustafa Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Sedat Ok, BBP Patisi Serik İlçe Başkanı Ramazan Durur, Belediye Meclis üyesi adayları, STK temsilcileri, muhtarlar, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra BBP Serik Belediye Başkan adayı Enver Aputkan kısa bir selamla konuşması yaptı.

Başkan Akuptan Konuşmasında; “Şehrine hizmet etmek isteyenin, mutlaka ve mutlaka projeleri olmalı. Görev yaptığı süre içerisinde şehrini geliştirecek, güzelleştirecek, imar edecek daha güzel yaşanır bir hale getirecek projeler olması lazım. İşte sizlerin takdiri olur, yeniden yetkiyi bizlere verdiğiniz zaman 2024-2029 yıları arasında tercihiniz ben ve adaşlarımdan yana olursa sadece düşündüğümüz bir kısım projeleri sizlerle, halkımızla ve basınımızla paylaşmak istedik, inşallah verilecek olan karar, yapılacak olan projeler, çalışmalar ilçemize hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Enver (2)-2

Başkan Aputkan’ın Projeleri

1. Gedik Meydan Projesi, 2-Kreş ve Gündüz Bakım Evleri, 3-Boğazkent Mesire Alanı İkinci Etap, 4-Boğazkent Köprüçayı Kenarı Projesi, 5- Cumalı Kadın Çocuk Aktvite Merkezi, 6-Cumalı Semt Spor Kompleksi, 7-Sosyal Tesis ve Misafirhane, 8- Kadriye Mesire Alanı, 9- Kadriye Güreş Alanı, 10- Akbaş Göleti Mesire Alanı, 11-Belek Mesire Alanı, 12-Serik Doğu Girişi D 400 Üzeri Plan Çalışması, 13-Kızderesi Islah Çalışması, 14-Üreten Belediye Devam Edecek, 15-Kadriye Kapalı Pazar Alanı, 16- Bisiklet Yolları, 17-Çınaraltı Kent Meydanı, 18-Gedik Mahallesine Alternatif 20 Metrelik Yol, 19-Gedik Mahallesi Yaşlı Bakım Evi, 20-Emeklilere Çay Ocağı 9 Mart Parkı, 21-Cadde Pergole Çalışmaları Devam Edecek, 22-Belek, Kadriye ve Boğazkent Mahalleleri Doğalgaz Ulaştırmaya Devam Edilecek, 23-Voleybol ve Basketbol Sahaları Yapılacak, 24-Belkıs Mesire Alanı,  25-Karadayı Mahallesi Çok Amaçlı Kapalı Alan, 26-Sinema, 27- Aşevi, 28-Eğitim Kurumları ve Camilerin Fiziki Şartlarının İyileştirilmesi Devam, 29- Eğitime Tam Destek, 30- Liselere ve Üniversitelere Hazırlık Yapan Öğrencilere Kurs, 31- Engelsiz Yaşam Merkezi, 32- Rotam Serik, 33-Kamusal Otopark Alanları, 34- Geleneksel Yörük Şenlikleri, Gençlik ve Çilek Festivali, 35- Mülkiyet Sorunlarının Çözülmesi.

Haber: Osman Türkçe

Enver (9)-2Enver (8)-2Enver (7)-2Enver (6)-2Enver (4)-2Enver (3)-2Enver (1)-2

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN