ESKİ Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Serik İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Serik İlçe Başkanlığı'na atanan Ahmet Söker'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Çavuşoğlu'nun ilçe binasındaki ziyaretinde AK Parti Serik eski ilçe başkanları, MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet,  AK Parti Antalya Gençlik Kolları Başkanı Niyazi Alkan, AK Parti Serik belediye başkan adayları ve partililer de hazır bulundu. Mevlüt Çavuşoğlu, "Partimize yeni atanan İlçe Başkanı Ahmet Söker kardeşime hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine teşkilatımız adına başarılar dileriz" dedi.

Daha sonra partililerle birlikte değerlendirme toplantısı yapan Çavuşoğlu buradaki ziyaretin ardından AK Parti Serik İlçe Teşkilatı Kurucu Başkanı İzzet Yılmaz'ın annesinin vefatı dolayısıyla başsağlığı ziyaretinde bulundu. (DHA)

Bakan Fidan: İsrail'in Suçlarını Başka Devlet İşlese Her Türlü Yaptırımla Karşılaşırdı Bakan Fidan: İsrail'in Suçlarını Başka Devlet İşlese Her Türlü Yaptırımla Karşılaşırdı

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN