Antalya Milletvekili Aykut Kaya İYİ Parti'den istifa etti.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya, partisinden istifa ettiğini duyurdu. Kaya'nın istifasıyla İYİ Parti'nin Meclis'teki sandalye sayısı 36'ya düştü.

Kaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda daha güzel yarınlar inşa etmek adına azim ve kararlılıkla çalışacağını belirtti.

Antalya Milletvekili Aykut Kaya istifa açıklamasında şunları söyledi; “Milletin vekili olmayı gaye edindiğini dile getiren Kaya, şunları kaydetti; “Özveriyle ve gayretle ülkemiz ve Antalya'mız için çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim. Ancak büyük bir heyecan ve umutla dahil olduğum İYİ Partide, milletimize ve ülkemize hizmet etme koşullarının ortadan kalktığını üzülerek görmekteyim. Bu nedenle İYİ Parti üyeliğimden istifa etme kararı aldım. Bu karar şahsım için kolay olmamış ancak milletimize ve Antalya'mıza daha iyi hizmet edebilmek adına gerekli olduğunu düşündüğüm bir adımdır. Bugünden sonra da siyasete milletimizin menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak devam edeceğim. Gelecek günlerde de ülkemiz ve milletimiz için daha güzel yarınlar inşa etmek adına azim ve kararlılıkla çalışacağımı belirtmek isterim.”

Cem Kotan Mazbatasını Aldı Cem Kotan Mazbatasını Aldı

Haber: Osman Türkçe

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN