Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelinin çocuk ve gençleri suçtan korumak amacıyla öğrencilerle gerçekleştirdiği etinlikte polislik mesleğinin toplumdaki önemi anlatıldı.

Çocuk ve gençleri suçtan korumak, polislik mesleği hakkında bilgilendirmek, devletin güvenlik birimlerinin her zaman yanlarında olduğunu göstermek amacıyla, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri, Havva Beyaz Anaokulu'nu ziyaret etti. Ziyarette, öğrencilere polislik mesleğinin toplumdaki önemi anlatıldı. Öğrencilere yap boz hediye edildi.  

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileriyle gerçekleştirilen etkinlikte ise nesli tükenme tehlikesinde olduğu için korunma altına alınan deniz kaplumbağalarının yaşam bölgesi ziyaret edildi. Polisler öğrencilere hayvanların yaşam alanlarına saygı duyulması gerektiğini anlattı. (DHA)

Bakan Fidan: İsrail'in Suçlarını Başka Devlet İşlese Her Türlü Yaptırımla Karşılaşırdı Bakan Fidan: İsrail'in Suçlarını Başka Devlet İşlese Her Türlü Yaptırımla Karşılaşırdı

ogrencilere-polislik-anlatildi_4583_dhaphoto3ogrencilere-polislik-anlatildi_4583_dhaphoto2

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN