Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Söker; “Önümüzdeki 4 yıl seçim yok. Güçlü bir Serik, güzel bir Antalya için Serik’te Veli Vural, Antalya’da Hakan Tütüncü.”

Ak Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere yönelik açıklama yaptı. Serik’e Ak Parti olarak bir çok hizmetler yaptıklarını belirten Söker açıklamalarında şunları söyledi; “Önemli bir yerel seçim arefesindeyiz, vereceğimiz yetkiyle 2024- 2029 yılları arasında, ilçemize şehrimize hizmet edecek belediye başkanı ve meclis üyelerimizi seçip görevlendireceğiz. Seçimler siyasetçiler için hesap verme dönemleridir. Hükümeti ve belediyeleri yönetmek için sandıkta yetki alan siyasetçiler, seçim meydanlarında icraatlarının muhasebesini yapar yapacaklarının sözünü verirler. Değerli vatandaşlarımız da bu süreçte değerlendirmelerini yapar, verdiği kararı da sandıkta ilan eder. İlçemiz, Antalya’mız şimdi geçtiğimiz 5 yılda büyükşehir ve ilçeleriyle belediyelerimizi yönetenlere notlarını veriyor. Önümüzdeki 5 yıl için aday olanları da ölçüp tartıyor.”

“Eserler Kazandırdık”

“Bizler Cumhur İttifakı, Ak Parti olarak gerek Hükümetimiz, gerekse Belediyelerimize destekle birçok hizmetlerle ilçemizin çehresini değiştirmek için azmettik, gayret ettik, eserler kazandırdık. Eğitimde (Okullar, Gençlik Merkezi, RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi), Fen Lisesi) kazandırdık.

Sağlıkta (Ek Hastane, SGK Binası, Gebiz Semt Polikliniği, Aile Sağlık Merkezleri, 112 istasyonları) yaptığımız yatırımlarla, Serik sanayisine elektrik, PTT, ATM ve yol düzenlemeleri ile Modern Arıtma Tesisi, Kadriye - Belek Kavşakları ve duble giriş yol düzenlemeleri, Kızderesi Islahı, kaldırım, yol düzenlemeleri, duraklar ve trafik ışık düzenlemeleri ile, elektrik ve doğalgaz yatırımları, Serik Millet Bahçesi, piknik ve mesire alanları, MOBESE, cenaze hizmetleri ve sosyal belediyecilikle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduk.”

“Serik'te Veli Vural”

“Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adaylarımız; Doç. Dr Veli Vural Ve Hakan Tütüncü ile farkı fark ettireceğimiz bir dönem olacak. Serik Belediye Başkan Adayımız, iletişime sonuna kadar açık, mesleğindeki ve idarecilikteki başarıları, herkesin ulaşabildiği güvenilir, dürüst, meselelere pozitif bakışı, daima çözüm odaklı vizyonu ile  ilçemizde huzurun, güvenin ve gelişmenin teminatı, farkı fark ettirecek Doç. Dr. Veli Vural’la daima ileri diyoruz.”

“Antalya'da Hakan Tütüncü”

“Genç dinamik icraatçı vizyonuyla, Kepez Belediyesinde 15 Yıl , altyapıdan, spor tesislerine, 150’yi aşkın okul kazandırarak eğitim aşığı, 11 hastane ve sağlık tesisi, 32 Aile Sağlık Merkezi, Seyyar Sağlık Tarama Tırları ile adeta Kepezi Antalya’nın sağlık üssü yapan. Kütüphaneler, toplantı salonlar, kültür sanata katkıları vb. sayamayacağımız kadar bir çok eseri ile sosyal belediyeciliğe kadar Kepez’e yaptığı yatırım ve katkılar ve vizyonu ile yaptıkları yapacaklarının teminatı bir belediye başkanımız.”

“2024-2028 Seçimsiz Bir Dönem, 4 Yıla Hazırız”

“Uzun yıllardır 4 yıl seçimsiz, böyle bir fırsat dönemi olmadı. Esnafımızın, çiftçimizin, turizmcimizin, tüm çalışanlarımızın, Belediyelerimizin,  Hükümetimizin, velhasıl hepimizin işimize konsantre olacağı seçimsiz bir dönem. Daha gelişen bir Serik, daha güzel bir Antalya ve bizler için bir fırsat.

Daha güzel Yollarımız, ulaşım ağlarımız, Kavşak düzenlemelerimiz, otoparklarımızla yaşamımızın daha kolaylaşacağı, Gençlerimizin ufkuna katkı koyacak bilim merkezleri, Kültür Sinema Sanat Salonlarının olacağı. Yeni Plaj Düzenlemeleri, Mesire Ve Dinlenme Alanlarının Olacağı. Kadınlarımızın becerilerinin değerleneceği sosyal merkezler olacağı. Öğrencilerimizin, Emeklilerimizin, kadınlarımızın köklü tarihimizi, ülkemizin zenginliklerini keşfetme fırsatını yakalayacağı kültür turlarının olacağı.

Turizmin ilçemizin tüm zenginlikleri ile buluşacağı, esnafımızla pazarcımızla velhasıl tüm halkımızla bütünleşeceği bir dönemin olacağı. Yepyeni modern 300 yataklı hastanemizi yapacağımız,

Sosyal Belediyecilikte de her anında hep milletimizin yanında bir belediyecilik dönemin olacağı.”

“Tapu Meselesine El Koyacağız”

“Yılların kangreni tapu meselesine el koyacağımız. Gözbebeğimiz, ilçemizin tarihi hafızasını yeniden canlandıracağımız, esnafımızın kazancını artıracağımız, insanımızın kaynaşıp buluşacağı tarihi cuma pazarını kazandıracağımız yep yeni bir döneme hazırız kararlıyız! Velhasıl eğitimde, sporda, ulaşımda, tarımda, turizmde, sosyal ve ekonomik hayatta, Cumhur İttifakı milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, hükümetimizle vatandaşlarımızla uyum içinde, güçlü bir Serik, güçlü bir Antalya  için hazırız!”

“Seçimler Demokrasimizin Güzelliğidir”

Seçimler demokrasi şölenidir. Önümüzdeki 4 yıl seçim yok. Güçlü bir Serik, güzel bir Antalya için

Serik’te Veli Vural, Antalya’da Hakan Tütüncü.

Cem Kotan Mazbatasını Aldı Cem Kotan Mazbatasını Aldı

Bu seçim sürecinde diğer aday arkadaşlarla beraber seviyeli bir seçim süreci yaşamış bulunmaktayız. Mübarek Ramazan Bayramı öncesinde, 31 Martta milli irade bayramını beraberce ilan edeceğimize inancım tamdır.

Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, Desteğimiz Serik’te Veli Vural,  Antalya’da Hakan Tütüncü olsun ! Partimiz siyasi görüşümüz ne olursa olsun, Ak Partilisi, MHP'lisi, CHP'lisi, DSP’lisi, Demokrat Partilisi, İyi Partilisi,  Saadetlisi, BBP'lisi,YRP’lisi.

Serikli tüm hemşerilerimizden 31 Mart belediye seçimlerinde Serik'te Veli Vural, Antalya'da Hakan Tütüncü Başkanlarımıza güçlü bir destekle hep birlikte kazanmaya, şehirlerimize değer katmaya devam edelim diyor, tüm hemşerilerimizi saygıyla hürmetle selamlıyor, Yerel seçimin İlçemize, Antalya'mıza, Ülkemize, Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Haber: Osman Türkçe

                                                                                                         

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN