Ak Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker; “Şimdiye kadar gerek Serik Belediyemiz, gerek Antalya Büyükşehir Belediyemiz ve gerekse Hükümetimizle, birçok hizmetlerle, ilçemizin çehresini değiştirmek için, çalıştık, hizmetler yaptık, yine yapacağız.”

Ak Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik açıklamalar yaptı. Serik’te Ak Parti Serik Belediye Başkan Adayı olarak Doç. Dr. Veli Vural ve Antalya Büyükşehir Belediye Başka adayı olarak ise Hakan Tütüncü ile seçimleri kazanacaklarının altını çizen Söker bugüne kadar yaptıkları bir çok hizmeti anlattı.

Ak Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker açıklamalarında şunları söyledi; “2024 Yerel seçim süreci şimdiden adaylarımıza, ilçemize, memleketimize hayırlı olsun. Yoğun ve hummalı bir aday adaylığı süreci yaşadık. Bu süreçte samimi özveri ve gayretle çalışan tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle Cumhur İttifakı, Ak Parti Serik Belediye Başkan Adayımız Doç. Dr. Veli Vural olarak belirlenmiştir. Bizler Ak Parti ve Cumhur İttifakı olarak, şimdiye kadar olduğu gibi yeni dönemde de halkımıza hizmet için, yeni bir gelecek için hazırız kararlıyız.”

“Bir Çok Hizmetler Kazandırdık, Yine Yapacağız”

Değerli Hemşerilerim, şimdiye kadar gerek Serik Belediyemiz, gerek Antalya Büyükşehir Belediyemiz ve gerekse Hükümetimizle, birçok hizmetlerle, ilçemizin çehresini değiştirmek için azmettik, gayret ettik, çalıştık.

Döşemealtı Ve Akseki İtirazlarına Red Kararı Döşemealtı Ve Akseki İtirazlarına Red Kararı

Hastanemizin ek Bina inşaatı, yoğun bakım ve diyaliz üniteleri yaptık, Sağlık Ocakları, 112 İstasyonları, Gebiz Semt Polikliniği, SGK Binası gibi hizmetleri kazandırdık, yine yapacağız.

İlkokullar, Liseler, Anaokulları, Fen Lisesi, Rehberlik Araştırm Merkezi(RAM), Serik Gençlik Merkezi, Spor salonları ve mesleki eğitim atölyeleri yaptık, yine yapacağız. Modern arıtma tesisi, Kızderesi ıslahı, kaldırım ve yol düzenlemeleri, cadde güzelleştirmeleri yaptık, yine yapacağız.

Serik Sanayisi, ilçe merkezimiz ve birçok mahallemizde yenileme ve güçlendirme çalışmaları ile kesintisiz elektrik için yatırımlar yaptık, yine yapacağız. Daha temiz ve sağlıklı bir hava, ekonomik ısıtma için ilçemizi doğalgazla buluşturduk, evlerde, tarımda ve sanayide daha da yaygınlaştıracağız.

Kadriye ve Belek katlı köprülü kavşaklarını, devamında turizm beldelerimize bağlanan tek şeritli yollarımızı çevre düzenlemesi ile birlikte duble yola dönüştürdük, yine yapacağız. DSİ yoluyla gölet,  kapalı sulama sistem projelerini,  vatandaşlarımız için tehlike arz eden tüm kanal yollarına çelik bariyer ve tel koruma yaptık, yine yapacağız.

Asfaltlar, köprüler, menfezler, mahallelerimizde ilk defa kapalı alanlar yaptık, yine yapacağız. Piknik ve mesire alanlarını, Serik Millet Bahçesini ilçemize kazandırdık, yine yapacağız. Yeni Adliye Binasını kazandırdık, daha huzurlu güvenli bir Serik için mobese güvenlik kamera sistemini getirdik, yine yapacağız.

İlk defa mezarlık ve cenaze hizmetleri birimi oluşturarak, en acılı zamanında insanımızın yanında olmaya çalıştık, tüm ilçemizi kuşatan engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ayağına giderek yanlarında olmaya çalıştık, sosyal belediye olarak yine yanlarında olacağız.”

“Antalya’da Hakan Tütüncü, Serik’te Veli Vural

“Gelişmenin olduğu yerde, her gün yeni ihtiyaçlar bizleri daha iyiye daha güzele ulaşmak için daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Gelişime devam için, daha ileri hedefler için Cumhur İttifakı olarak, Hükümetimizle, değerli vatandaşlarımızın teveccühü ve desteği ile Antalya Büyükşehir Belediyesinde Hakan Tütüncü,  Serik Belediyesinde Veli Vural Başkanlarımızla, halkımızın her ne talebi olursa, tam bir koordinasyon ve iletişim içinde yeni bir geleceğe hep birlikte heyecanla yürümeye hazırız, kararlıyız. Huzurlu, seviyeli, saygılı bir seçim süreci temennilerimle tüm hemşerilerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

Haber: Osman Türkçe

                                                                                                                             

                                                                                                                      

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN