Ak Parti Büyükşehir Adayı Tütüncü; “Bugün Serik’te çiçek gibi bir gün geçirdik. Veli Vural başkanımla el ele verelim, ilçenin yıllardır ötelenen bu hizmetlerini biz gerçekleştirelim.”

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları kapsamında Serik’i ziyaret etti. Serik’te, STK başkanları ve turizm esnafları ile bir araya geldi, Kadriye ve Belek esnafını gezdi. İftara yetişemeyen trafikte kalan hemşehrilerine de iftariyelik ikramında bulundu.

Tütüncü, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un başkanlığında Belek’te, düzenlenen toplantıda STK başkanları ve turizm esnaflarıyla bir araya geldi. Kadriye ve Belek esnafını tek tek ziyaret ederek, hayırlı ve bol kazanç dileklerini iletti. Tütüncü, iftar saatine yetişemeyen trafikteki vatandaşlara da iftariyelik ikramlar dağıttı. Belek’te hemşehrileri ile iftar sofrasında buluşan Tütüncü, akşam da Boğazkent Mahalle buluşmasına katıldı. Mahalle buluşmasına önceki dönem Dışişleri Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, Cumhur İttifakı Serik Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Veli Vural, il ve ilçe teşkilatları katıldı.

Tütüncü, ‘Antalya’mız Ve 19 İlçemiz İçin Yola Çıktık’

Cem Kotan Mazbatasını Aldı Cem Kotan Mazbatasını Aldı

Tütüncü, Serik’te gün boyu süren seçim çalışmalarını değerlendirerek şunları söyledi; “Bugün Serik’te çiçek gibi bir gün geçirdik. Serik bizi her gelişimizde bambaşka bir heyecanla karşılıyor. Memleketimize, milletimize hizmet etmek için geceyi gündüze katan arkadaşlarımızla Antalya için, Antalya’nın 19 ilçesine hizmet için yola çıktık. 3 dönemdir Kepez’de destanlar üstüne destanlar yazdık. İlçe belediyesi imkanlarıyla o hizmetleri yapan bizler, şimdi Büyükşehir’in imkanlarıyla, Serik’e daha fazla hizmet edelim, Antalya’nın 19 ilçesine en güzel hizmetleri götürelim istiyoruz. Veli Vural başkanımla el ele verelim, ilçenin yıllardır ötelenen bu hizmetlerini biz gerçekleştirelim ve Serik’e altın çağını yaşatalım istiyoruz.”

Vural’a Destek İstedi

Cumhur İttifakı Serik Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Veli Vural’ı işaret ederek konuşmasını sürdüren Tütüncü; “Belediye başkanı adayımız tıp doktoru ve aynı zamanda öğretim üyesi. Bu toprakların öz evladı. Serikli hemşehrilerimize eserlerinde, hizmetlerinde, yatırımlarında en güzelini getiriyoruz. 1 Nisan’dan itibaren trafik, alt yapı, imar planları, mülkiyet sorunlarıyla ilgili Serik’in ne talebi varsa onların hepsini yerine getiriyoruz.” dedi.

Haber Merkezi

Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 12Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 14Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 9Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 11Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 7Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 8Esnafin Dostu Tutuncu, Serik Esnafiyla Bulustu 4

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN