Ak Parti Adayı Veli Vural; “Aday adaylığı tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan benden ilçemizin anahtarını istedi. Ben de Kendisine söz verdim.”

Serik’te Cumhur İttifakı aday tanıtım ve teşkilat buluşma toplantısı düzenlendi. Tosunoğlu Plazada gerçekleştirilen toplantıya Cumhur İttifakı’nı oluşturan Ak Partililer ve MHP’liler katıldılar.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Veli Vural salona girişte coşku ile karşılandı. Vural, salonda tek tek masaları dolaşarak katılımcıları selamladı. 

Yapılan konuşmalarda hem AK Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker hem de Ak Parti Serik Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Veli Vural Antalya’da yapılan aday tanıtım toplantısında; seçimleri kazanarak Serik’in anahtarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edecekleri sözünü verdiklerini ifade ettiler.

Düzenlene programa, AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, AK Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker, MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet, Cumhur ittifakı Serik Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Veli Vural, AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Niyazi Alkan, AK Parti Serik Kadın Kolları Başkanı Esmahan Can, AK Parti Serik Gençlik Kolları Başkanı İsmail Yeken ve Ak Parti MHP’li partililer katıldı.

D S C 0507

Söker, “Adayımız Doç. Dr. Veli Vural Olarak Belirlendi”

“Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Serik İlçe Başkanı Ahmet Söker şunları söyledi; “Biz ilçe teşkilatımıza göreve geleli 2 ay oldu. Bu süreçte tüm mahalle teşkilatlarımıza, mahalle başkanlarımıza bir bir evinde, mahallesinde, yerinde, yurdunda ziyaret ederek başladık. Önümüzdeki dönemde mahalle başkanlarımızla, teşkilat mensuplarımızla daha sıkı bir istişare halinde olmanın gayretinde olacağız. Bundan sonraki süreçte teşkilat mensuplarımızla bir ve beraber ortak hareket, ortak karar alarak teşkilat çalışmalarımıza, siyasi çalışmalarımıza yön vereceğiz. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Serik’te Cumhur İttifakı belediye başkan adayımız Doç. Dr. Veli Vural olarak belirlendi.”

“Biz Güçlüyüz”

“Bu süreçte bu önemli davaya, bu önemli sürece katkı veren tüm belediye başkan aday adayı abilerime şükranlarımı sunuyorum. Milliyetçi Hareket Partisi'nin çok değerli belediye başkan aday adayları bu davaya gönül vermiş abilerim, sizlere teşekkür ediyorum. Allah bin kere razı olsun. Burada ayrı gayrı demeden, bir ve beraber olalım yani yukarıdaki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la Bilge lideri Sayın Doktor Devlet Bahçeli arasında olan bu güzel ahengi en güzel şekilde temsil etme gayreti içerisinde olacağız. Biz güçlüyüz, bunun farkındayız. Milletvekillerimizle, bakanlarımızla, il, ilçemiz adına her ne gerekiyorsa, Ankara'daysa, Ankara'da, Antalya'daysa, Antalya'da, ilçeminiz menfaatleri olan her sorunda ayrım gözetmeksizin mücadele edeceğiz.”

“Şehrimizin Anahtarını Cumhurbaşkanımıza Vermek İçin Söz Verdik”

Önümüzdeki süreçte inşallah yeni dönemde de hem Büyükşehir Belediyesi'ni Hakan Tütüncü başkanımızla hem Serik Belediyesini adayımızla kazanarak şehrimizin anahtarını Cumhurbaşkanımıza vermek için söz verdik. ‘Biz şehrimizin anahtarını size teslim edeceğiz’ dedik. ‘1 Nisan günü güzel haberler bekliyorum’ dedi. Serik’e selamlarını iletti. Artık gece gündüz durmadan, yorulmadan, var gücümüzle mücadele edeceğiz. Ben buradan abilerimize, kardeşlerimize geçmiş dönemde partimizin kurulduğu günden bugüne görev almış büyüklerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah bin kere razı olsun. Partimizin bu noktaya, bu seviyeye gelmesinde emeği olanlara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. İyi ki bizimlesiniz.”

“Ak Parti'de Siyaset Yapmak Bir Ayrıcalıktır.”

“Ben her zaman şunu söylüyorum. AK Parti'de siyaset yapmak bir ayrıcalıktır. Biz hizmet için varız. Hizmet etmek istiyoruz ve biz haklıyız. AK Parti hükümetimizin 20 yılda yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Bizim yaptıklarımız, yapacaklarımızın bir teminatıdır. Bizim tek eksik kaldığımız nokta teşkilat olarak biz bunları sahada daha fazla anlatmalıyız. İnsanlara bunu hatırlatmalıyız yol yaptık, köprü yaptık, havalimanı yaptık, barajlar yaptık. Biz bu dönemlerde bilhassa bunu seçim sürecinde biz yaptıklarımızı anlatacağız. Biz marifetlerimizi anlatacağız ki hem takdir görelim, hem de sandıkta bunun karşılığını alalım. Ben bütün abilerime, kardeşlerime tekrar teşekkür ediyorum. İnşallah Rabbim bizi muzaffer eylesin.”

D S C 0481

D S C 0523

Üstünmet,Gün Birleşme Günüdür”

MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet ise konuşmasında şunları söyledi; “Gün birleşme günüdür. Ayrışmadan canla başla çalışacağımıza, Milliyetçi Hareket Partisi adına, ben ilçe başkanı olarak sizlere söz veriyorum. Şimdi sizlere soruyorum. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ve Serik Belediye Başkanlığını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey'e ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'e hediye etmeye söz veriyor musunuz? Cenabı Allah bizi muzaffer eylesin. Bizlere öyle fesatlardan uzak eylesin. Başarıya inancımız tam bu doğrultuda hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Ne mutlu Türk'üm diyene.”

Dsc 0546 Kapakk

Vural, “Bu İş Ekip Ruhudur, Ekip İşidir”

Ak Parti Serik Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Veli Vural, “Cumhurbaşkanımız dünya liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Cumhur İttifakı AK Parti belediye başkan adaylığı tarafıma tebliğ edildi. Başta Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı, bilge lider, Sayın Doktor Devlet Bahçeli'ye Cumhur İttifakımızın diğer paydaşlarına, yüreği her daim bizimle beraber atan çok kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu iş ekip ruhudur, ekip işidir. Dolayısıyla teşkilata, ekibe uzak bir insan değilim. Teşkilatın ruhunu tekrardan canlandırmak, sizlerle beraber hareket etmek, sizlere o değeri hissettirmek benim en büyük boynumun borcu olacaktır.”

“Kazanan Veli Vural Değil, Cumhur İttifakı ve Serik Olacaktır.”

“Bu süreçte Cumhur İttifakı aday adayı olan yol arkadaşlarımızla beraber saygı, sevgi ve özgürlük içerisinde uyumlu bir çalışma süreci gerçekleştirdik. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aday adaylığı sürecinde olduğu gibi inşallah adaylık sürecinde de birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız ve kazanan Cumhur İttifakı olacaktır. Cumhurbaşkanımızın iktidar olması çok önemlidir. Burada kazanan Veli Vural değil, Cumhur İttifakı ve Serik olacaktır.”

 “Cumhurbaşkanımıza, İlçemizin Anahtarını Hep Beraber Teslim Edeceğiz”

Aday adaylığı tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan benden ilçemizin anahtarını istedi. Ben de Kendisine söz verdim. İnşallah sizlerin sayesinde mahcup olmayacağız ve Cumhurbaşkanımıza, ilçemizin anahtarını hep beraber teslim edeceğiz.”

“Kangren Olmuş Sorunları Çözmeye, İlçemizin Doktoru Olmaya Söz Veriyorum.”

“Hepinizin bildiği gibi bir hekim olarak ilçemizin sorunlarını biliyoruz. Kangren olmuş sorunlarını çözmeye, ilçemize ilçemizin doktoru olmaya ve her alanda ilçemizi en iyi seviyeye getirmeye hepinize huzurlarınızda söz veriyorum. Manevi değerlerimize sahip çıkarak memleketimizin birçok noktasında vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Problemlerine çözüm bulmaya çalışalım. Ben klasik bir belediye başkanı olmayacağım inşallah. Sağlık benim işim. Eğitim benim işim. Her ne olursa olsun. Daha doğrusu Serik benim işim.  Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz söz tabii büyük bir sorumluluk. Bu sorumluluğu Cumhur İttifakı aday adayı arkadaşlarımızla ve teşkilat mensuplarımızla paylaşarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanımız, Sayın Hakan Tütüncü Başkanım ile birlikte Antalyalı hemşerilerimize Altın Çağrı yaşatacağız.”

D S C 0493

“İlçemize Hizmet Etmek Sevgi İşidir.”

“Sahilinden Toroslar'a güzel memleketimize en üst seviyede hizmet etmek yeni bir vizyon katmak, yenilikçi Şeffaf bir yönetim anlayışı ile gerçek belediyeciliği Serik’imizle buluşturmak en büyük hedefimizdir. Turizmle tarım noktasında ülkemizde gündem belirleyen ilçemiz bünyesinde birçok beş yıldızlı oteli ve ileri bir şekilde tarım tesislerini barındırmaktadır. Yenilikçi yönetim anlayışımız ile bu değerleri daha üst seviyeye taşıyarak siz kıymetli hemşerilerimize istihdam sağlamak için gayret içerisinde olacağız. İlçemize hizmet etmek sevgi işidir. Sevgiyle, özveriyle, samimiyetle hizmet ederek, Serik’imizi daha güzel yarınlara taşıyacağız. Sizlerin desteği ve dualarıyla birlikte yürüyeceğimiz bu kutlu yolda başarılı olacağımıza inancım tamdır. Bu anlamlı günde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ve diyorum ki başlasın Serik yüzyılı.”

D S C 0587

Çelik, “Cumhur İttifakı Olarak Yerelde De İktidar Olmamız Lazım”

Toplantının son konuşmasını yapan AK Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik ise; “Serik burada, Serik'in aşkı, nesli burada. Allah razı olsun. Cumhur İttifakı çok önemli. Cumhur İttifakı ne zaman kuruldu? 15 Temmuz'dan sonra kuruldu. Hemen Suriye harekatımızı yapabildik. Karabağ’ı Türk dünyasına hediye ettik. Çok güçlü bir ülke Cumhur İttifakı ile olur. O zaman şimdi iktidarımızı pekiştirelim. Biz Cumhur İttifakı olarak yerelde de iktidar olmamız lazım. Şimdi biz artık yerelde örgütlü olmamız lazım. Artık Türkiye güçlüyse yerelde bizde güçlü olacağız. Antalya ve Serik’i alacağız. Almamız lazım. Yeni bir adayımız var. Antalya’da Hakan Tütüncü başkanımız var. Antalya'ya altı çağı yaşatacağız. Her iki adayımızda birbirine benziyor ikisi de sempatik. İkisi de popüler yüzlü. Bunlar çok önemli bir şeyler. Serik ve Antalya’yı kazanıp Altın çağı yaşatacağız.” dedi.

Haber: Osman Türkçe

D S C 0539D S C 0531D S C 0497D S C 0484D S C 0483D S C 0479

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN