Manavgat ilçesinde bir kargo şirketine ait araç ile paketlerin yaya geçişini engellediği yolun fotoğrafını çeken Metin Durkaya, şirket çalışanları tarafından darp edildi.  

Erdoğan: Sözler eylemle desteklenmedikçe Filistin'deki zulmü durdurmak mümkün değil Erdoğan: Sözler eylemle desteklenmedikçe Filistin'deki zulmü durdurmak mümkün değil

Olay, dün saat 15.00 sıralarında 4501 sokakta meydana geldi. Sokaktan bebek arabasıyla geçmek isteyen bir kadın kaymakamlık binası yanındaki sokaktan geçmeye çalıştı. Kargo şirketi aracı ile paketlerden kapanan sokaktan geçemeyen kadına, Metin Durkaya yardım etmeye çalıştı. Bu sırada kargo şirketi çalışanlarına yolu kapattıkları için tepki gösteren Durkaya, telefonuyla sokaktaki araç ve paketlerin fotoğrafını çekti. 

Kargo şirketi çalışanları Durkaya'nın fotoğraf çekmesine tepki gösterdi. Bu sırada çıkan tartışma arbedeye dönüştü. Şirket çalışanlarının darp ettiği Durkaya'nın burnu kanadı. İhbar üzerine olay yerine polis geldi. Kargo şirketi çalışanlarından şikayetçi olan Durkaya, hastaneye götürülerek tedavi edildi.  

Daha sonra polis merkezine giden Durkaya, kargo şirketi çalışanından şikayetçi oldu. Şirket çalışanlarından biri de Durkaya'nın hakaret ettiği iddiasıyla polise başvurdu. Durkaya, kargo şirketine ait araçlar ile paketlerin işlettiği otele gitmek için kullandığı yolu sürekli işgal etmesinden yakındı. Yolun fotoğrafını çektiği sırada darp edildiğini dile getiren Durkaya, kargo şirketi çalışanlarının kendisine hakaret de ettiğini belirtti. DHA

Editör: DÖNDÜ ŞAHİN